PayLane WooCommerce płatności online z całego świata

PayLane jest innowacyjnym rozwiązaniem z zakresu płatności internetowych. Wspomniany system zadebiutował już w 2005 roku. Ambicja kreatorów marki PayLane było stworzenie uniwersalnego i bezpiecznego systemu płatności, który dobrze będzie się wpisywał w konkretne potrzeby entuzjastów e-commerce działających na rynkach o zróżnicowanej dynamice.

Bezpieczeństwo, wygoda i szerokie grono odbiorców czynnikami decydującymi o sukcesie systemu

 

Opisywany moduł płatności silnie akcentuje znaczenie bezpieczeństwa transakcji. Wyrazem tego podejścia jest umieszczenie start-upu na prestiżowej liście Visa Europe Merchant Agent, która obejmuje jedynie tych operatorów płatności, którzy posiadają certyfikat PCI DSS oraz których dyskrecja przetwarzania informacji zostanie oceniona pozytywnie.

 

Jednym z niezaprzeczalnych atutów, który przyczynił się do znacznej popularności wspomnianego rozwiązania, jest imponująca wygoda dla klienta finalnego, czyli tego, który jako ostatni płci za otrzymany produkt. Tworzenie konta jest intuicyjne. Miłą niespodzianką z perspektywy zarówno klienta, jak i sprzedawcy jest fakt, że klient, który już raz zarejestrował się w sklepie internetowym zintegrowanym z PayLane, może już za pomocą zaledwie jednego kliknięcia sfinalizować kolejny zakup.

 

Z punktu widzenia osób odpowiedzialnych za zarządzanie wirtualnym sklepem nieocenionym atutem pozwalającym przyciągnąć klientów jest fakt, że opłata za zakupiony produkt może zostać uiszczona w jednej ze 160 walut, jakie akceptuje PayLane. Płatności są zatem dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, który może cieszyć się możliwością wykorzystania swojej narodowej waluty, nie narażając się na ryzyko nieprzewidywalnych kosztów przewalutowania. Co więcej, system PayLane obsługuje ponad 30 metod płatności. Również ten faktor pozytywnie wpływa na konwersję sprzedaży, ponieważ pozwala potencjalnym klientom skorzystać nie tylko z najpopularniejszych opcji, ale także z tych, które są powszechne na ich regionalnym rynku.

 

System płatności, który gwarantuje przewagę konkurencyjną

 

Opisywane rozwiązaniem jest niezwykle kuszącą propozycją dla wszystkich menadżerów firm e-commerce, którzy pragną pozyskać lokalnych klientów. Zalety PayLane nie ograniczają się jedynie do płatności jednym kliknięciem. Klienci mają bowiem unikalną możliwość dokonania czasowej subskrypcji konkretnych produktów lub usług. W przypadku, gdy klient będzie pragnął dokonać modyfikacji, na przykład zamówić rozszerzoną wersję specjalistycznego magazynu lub limitowane wydanie gry komputerowej, wspomnianą subskrypcje można błyskawicznie zmodyfikować, bez konieczności zastępowania pierwotnego zlecenia nowym. Opisana możliwość jest przyjaznym rozwiązaniem, jakim wyróżnia się wspomniany system płatności online. PayLane jest zatem godnym uwagi projektem, dla tych firm e-commerce, które chcą zapewnić sobie silną pozycję w tej wymagającej branży.

 

Relatywnie niskie prowizje i prostota obsługi

 

Jedynie minimum 2% w przypadku kart kredytowych i debetowych oraz poleceń zapłaty jest potrącanych przez PayLane. Prowizje, których wysokość kształtuje się na przyzwoitym poziomie, są miłym zaskoczeniem dla klientów. Programistów z kolei ucieszy fakt, że firma odpowiedzialna za PayLane udostępnia kompletną dokumentację techniczną wraz z wycinkiem kodu. Jeśli jednak projektant sklepu internetowego zdecydował się na rozwiązanie konkurencyjne, wtedy może z powodzeniem wykorzystać jedną z niezawodnych wtyczek WooCommerce dostępnych na stronie wpdesk.pl.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail