Blue Media – płatności online jak to działa?

Przelewy natychmiastowe stają się powoli codziennością. Ułatwiają zakupy przez internet, ponieważ sprzedający otrzymuję wpłatę niemal od razu po jej wysłaniu przez kupującego. Korzystają z nich również banki, urzędy i firmy, dla których ważna jest pewność, że odbiorca otrzyma przelew w ciągu kilku chwil.

Zanim uruchomiono systemy płatności, konieczne było robienie tradycyjnego przelewu. Wymagało to od nas zalogowania się na stronę naszego banku, po czym wpisania wszelkich niezbędnych danych oraz potwierdzenia. Bez wątpienia było i jest to dość uciążliwe. Dopiero wtedy nasze pieniądze „leciały” na konto, na które je wysłaliśmy. Lepsze jedna wydaje się tutaj słowo „szły”, ponieważ czas wędrówki naszych pieniędzy na konto firmy sprzedającego zajmowało nie raz kilkanaście godzin lub dobę. Okazało się, że można wprowadzić lepsze rozwiązanie. Są nim szybkie płatności, taką możliwość oferują np. płatności Blue Media. Co to w praktyce oznacza? Kupując towar po kliknięciu „zapłać” jesteśmy przekierowywani na stronę pośrednika płatności, która łączy się ze stroną naszego banku. Po zalogowaniu wszystkie dane są już wpisane. Jeden klik, potwierdzenie i gotowe! Pieniądze za chwilę znajdą się na koncie odbiorcy. Za chwilę, czyli za klika minut albo nawet kilkanaście sekund!

 

Blue Media płatności internetowe uzyskały zgodę Prezesa NBP na prowadzenie szybkich przelewów w listopadzie 2011 roku. Każdy rok wykorzystano na prężny rozwój. Obecnie są największym na polskim rynku dostarczycielem rozwiązań w zakresie płatności online. Statystyczny internauta korzystając z szybkich przelewów na pewno zetknął się z usługami Blue Media.

 

Blue Media zachęca do współpracy biznesowej oferując nie tylko płatności poprzez link, ale również dostarczając rozwiązania dla płatności typu: blik oraz kartą płatniczą. Obsługuje również regularne płatności, jak np. raty lub abonamenty.

 

Dlaczego warto skorzystać akurat z usług tego pośrednika? Prowizja płatności Blue Media wynosi jedynie 1,70% bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie jest pobiera również opłata za uruchomienie systemu oraz dostęp do panelu. Co ważne, uruchomienie systemu może zamknąć się w ok. 30 minut.

 

Blue Media oferuje również korzystne dla klienta rozwiązania technologiczne. Bez obaw z usług mogą skorzystać również mniejsze firmy, bez silnego zaplecza IT, ponieważ Blue Media dostarcza rozwiązań dostosowujących się do szybkości urządzeń. Nie ma problemu z czytelnością oraz wygodą. Dodatkowo pośrednik płatności oferuje wsparcie techniczne i pomoc grona specjalistów.

 

Możliwość płatności online zwiększa szanse na sukces firmy, ponieważ klienci są skłonni rezygnować z zakupów, gdy nie znajdą dogodnej dla siebie formy płatności. Badania pokazują, że 23% klientów liczy się wiarygodność firmy, która obsługuje płatności. Usługa wydaje się więc ciekawym i atrakcyjnym rozwiązaniem. Jeśli jednak nie czujesz się przekonany/a warto zajrzeć na stronę wpdesk.pl i przyjrzeć się innym rozwiązaniom, które sprawią, że Twój e-commerce będzie atrakcyjnie wyróżniać się na tle konkurencji.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail