eCard nowoczesna obsługa płatności w internecie

Coraz więcej ludzi na świecie korzysta z możliwości zakupów towarów i usług w Internecie. Onlinowy biznes rozwija się z ogromną prędkością, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Już ponad połowa ankietowanych klientów banków mówi, że robi zakupy w sieci. Większość z nich dokonuje płatności bezpośrednio po zamówieniu, również przez Internet.

Rozwiązania umożliwiające takie płatności w sklepach internetowych udostępniają Agenci Rozliczeniowi nadzorowani przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Do tej grupy zalicza się oferujący płatności online eCard. Spółka działa na rynku od 18 lat i cieszy się ogromnym zaufaniem u swoich klientów.

Spółka proponuje bardzo szeroką ofertę w zakresie płatności internetowych zarówno kartą jak i ePrzelewem. Obydwie opcje obsługiwane są za pomocą jednego panelu administracyjnego – przyjaznego i prostego w obsłudze.

Najbardziej popularną formą płatności na świecie jest płatność kartą. Taka płatność kojarzy nam się z głownie z koniecznością posiadania terminala płatniczego. Tymczasem ta metoda jest też dostępna w Internecie, do jej wykonania wystarczy podanie odpowiednich danych z karty i zatwierdzenie transakcji. Przeprowadzana w eCard płatność kartą jest wyjątkowo bezpieczna, gwarantuje to szereg certyfikatów, m.in. certyfikaty PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Dzięki nim eCard spełnia wszystkie surowe wymogi.

Funkcjonalności oferowane przez spółkę zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników, a wśród nich znajdziemy płatności: cykliczne, walutowe, za pomocą jednego kliknięcia, wykonywane przez telefon (IVR) czy możliwość obsługi transakcji w walucie karty.

Inną opcją i jednocześnie najbardziej popularną i wygodną metodą płatności online są ePrzelewy. Dziś prawie każdy klient banku posiada dostęp do swojego konta przez Internet. Oferta eCard obejmuje szeroki dostęp do elektronicznych przelewów, włączając w to szybkie zautomatyzowane transfery w systemie Pay-by-Link czy półautomatyczne e-przelewy. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z całkowita integracją procesu transakcji z systemem obsługi elektronicznej danego banku. Umożliwia to automatyczne zaciągnięcie danych niezbędnych do przelewu podczas zamykania transakcji. Są one nieedytowalne, co zapewnia bezpieczeństwo i ogranicza możliwość błędów. Realizacja takiej transakcji odbywa się błyskawicznie, stąd też cieszy się ogromną popularnością u klientów wielu banków działających w Polsce. Dotyczy to również kilku banków nieoferujących e-transferu, dzięki autorskim rozwiązaniom proponowanym przez eCard płatności za pomocą  E-przelewów możliwe są m.in.: ING, Millennium, BGŻ, czy BNP Paribas.

Poza oferowanymi rozwiązaniami zdecydowaną wartość dodaną stanowi jakość usług oferowanych przez eCard. Jest ona wynikiem nie tylko sprzętu, czy stabilności platformy eCard, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. ECard jako pierwszy w Polsce wprowadził technologię 3DSecure, która skutecznie zmniejsza ilość nieuczciwych transakcji oraz przenosi odpowiedzialność z klienta końcowego na bank, który jest wystawcą karty.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail