CashBill Szybkie płatności internetowe w sklepie oraz wtyczka dla WordPress i WooCommerce

CashBill płatności dla sklepu na WordPress i WooCommerce

Płatności internetowe w obecnych czasach stanowią podstawę każdego biznesu online. Skracają one czas potrzebny na wykonanie usługi, a jednocześnie zwiększają gwarancję zadowolenia klienta. Zobacz, jak wdrożyć płatności CashBill w sklepie na WordPress i WooCommerce z darmową wtyczką.

Spis treści

Co to CashBill?

CashBill to posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej bramka płatności online dla sklepów internetowych. Serwis udostępnia integrację po API oraz liczne integracje dla platform CMS, w tym WordPress i WooCommerce ✅.

CashBill to nie tylko szybkie przelewy, ale także płatności kartą, BLIK, płatności mobilne, przelewy natychmiastowe z mechanizmem Pay-By-Link, raty oraz PayPal.

Płatności internetowe stają się więc prostsze, a wypłaty dla internetowych przedsiębiorców (Akceptantów) elastyczne i dostosowane do ich potrzeb. Zadowolenie klientów ma dla nas ogromne znaczenie. Oferta jest nieustannie uatrakcyjniana. Kontakt i dobre doświadczenie Akceptantów są dowodem zadowolenia klientów 🙂.

Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność bramka zapewnia między innymi dzięki wyjątkowo szerokiemu wyborowi kanałów płatniczych: od natychmiastowych przelewów, tak zwanych transakcji pay-by-link, przez karty kredytowe i debetowe, Pay Pal, po tradycyjne płatności elektroniczne wykonywane bez pośredników. Serwis wspiera płatności dokonywane z większości polskich banków, nieustannie poszerzając ofertę o kolejne, jak również współpracuje z wieloma dostawcami alternatywnych form płatności.

Cały system jest pod stałym dwudziestoczterogodzinnym nadzorem technicznym, co gwarantuje optymalne i bezusterkowe działanie usługi niezależnie od pory dnia. Bezpieczeństwo i wysoką jakość usługi od 2013 roku gwarantuje nadzór KNF, wcześniej spółka jako Agent Rozliczeniowy działała pod nadzorem NBP 🔒.

💡 Zobacz więcej informacji na stronie operatora płatności.

Jak działają i jak rozliczyć płatności u tego operatora?

Wypłaty środków odbywają się elastycznie – a ich system dopasowany jest do wymagań i wygody Akceptanta. Dostępna liczba wypłat jest dowolna, realizowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego oraz może być ustawiona automatycznie. Na prowizję za obsługę transakcji na początku każdego miesiąca kalendarzowego wystawiana jest faktura.

Płatności dokonywane przez klienta końcowego przebiegają również wg wariantu wybranego przez Akceptanta. Dostępne są dwie metody:

  • standardowa – klient z serwisu Akceptanta przekierowywany jest do CashBill, gdzie wybiera jeden z zaprezentowanych mu kanałów płatności
  • dedykowana – daje możliwość zintegrowania całego procesu z serwisem Akceptanta, w tym wypadku metodę płatności klient wybiera na stronie sklepu. Takie rozwiązanie daje też możliwość dostosowania wyglądu do strony Akceptanta.

Płatność przebiega w bardzo prosty i przystępny sposób. Klient po wybraniu towaru lub usługi potwierdza chęć dokonania płatności, z wyświetlonej listy wybiera sposób płatności, po czym przekierowywany jest na stronę banku. Po dokonaniu płatności wraca do serwisu Akceptanta.

Cashbill dba o wygodę swoich klientów, dlatego też oferuje szereg usług dodatkowych przygotowywanych indywidualnie i specjalnie dla nich dedykowanych. Rozwiązania wspierające nie tylko księgowość, ale również usługi sieciowe oraz raporty i wymianę danych.

Jak zintegrować WooCommerce z CashBill?

CashBill posiada obszerną dokumentację dotyczącą sposobu integracji sklepu internetowego z serwisem.

Spośród licznych modułów serwis posiada także darmową wtyczkę do integracji ze sklepem na WordPress i WooCommerce.

💡 Zobacz informacje o wtyczce dla WordPress. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły dot. wtyczki, procesie instalacji, aktualizacjach lub integracji z Twoim sklepem, zadaj pytanie na forum wsparcia wtyczki w repozytorium WordPress.

Zapytaj również o stawki prowizji za korzystanie z usług operatora oraz porównaj je z innymi bramkami płatności.

Zobacz także porównanie bramek płatności oraz wysokości prowizji po zakupie integracji dla WordPress i WooCommerce od WP Desk! Pamiętaj, że aktywna subskrypcja w WP Desk to profesjonalne wsparcie techniczne, aktualizacje wtyczek i dostęp do dodatkowych funkcjonalności dla najnowszych wersji WordPress i WooCommerce 💪!

Porównaj bramki płatności i wtyczki do płatności online →

Sprawdź wszystkie wtyczki WP Desk do płatności dla WordPress i WooCommerce →

 

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

[shopmagic_form id="3782" name=false labels=false doubleOptin]

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

[shopmagic_form id="3782" name=false labels=false doubleOptin]