CashBill Szybkie płatności internetowe w twoim sklepie

Płatności internetowe w obecnych czasach stanowią podstawę każdego biznesu online. Skracają one czas potrzebny na wykonanie usługi, a jednocześnie zwiększają gwarancję zadowolenia klienta.

Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność zapewniają między innymi Cashbill płatności internetowe. Dzieje się tak dzięki wyjątkowo szerokiemu wyborowi kanałów płatniczych: od natychmiastowych przelewów, tak zwanych transakcji pay-by-link, przez karty kredytowe i debetowe, Pay Pal, po tradycyjne płatności elektroniczne wykonywane bez pośredników. Cashbill wspiera płatności dokonywane z większości polskich banków, nieustannie poszerzając ofertę o kolejne, jak również współpracuje z wieloma dostawcami alternatywnych form płatności. Cały system jest pod stałym dwudziestoczterogodzinnym nadzorem technicznym, co gwarantuje optymalne i bezusterkowe działanie usługi niezależnie od pory dnia.

Bezpieczeństwo i wysoką jakość usługi od 2013 roku gwarantuje nadzór KNF, wcześniej spółka jako Agent Rozliczeniowy działała pod nadzorem NBP.

Dzięki Cashbill, płatności internetowe stają się proste, a wypłaty dla internetowych przedsiębiorców (Akceptantów) elastyczne i dostosowane do ich potrzeb. Zadowolenie klientów ma dla nas ogromne znaczenie. Oferta jest nieustannie uatrakcyjniana. Kontakt i dobre doświadczenie Akceptantów są dowodem zadowolenia klientów.

Informacje w Wikipedii

Jak rozliczyć z Cashbill płatności w sklepie?

Wypłaty środków odbywają się elastycznie – a ich system dopasowany jest do wymagań i wygody Akceptanta. Dostępna liczba wypłat jest dowolna, realizowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego oraz może być ustawiona automatycznie. Na prowizję za obsługę transakcji przez Cashbill na początku każdego miesiąca kalendarzowego wystawiana jest faktura.
Dzięki Cashbill płatności dokonywane przez klienta końcowego przebiegają również wg wariantu wybranego przez Akceptanta. Dostępne są dwie metody:

  • standardowa – klient z serwisu Akceptanta przekierowywany jest do CashBill, gdzie wybiera jeden z zaprezentowanych mu kanałów płatności
  • dedykowana – daje możliwość zintegrowania całego procesu z serwisem Akceptanta, w tym wypadku metodę płatności klient wybiera na stronie sklepu. Takie rozwiązanie daje też możliwość dostosowania wyglądu do strony Akceptanta.

Płatność przebiega w bardzo prosty i przystępny sposób. Klient po wybraniu towaru lub usługi potwierdza chęć dokonania płatności, z wyświetlonej listy wybiera sposób płatności, po czym przekierowywany jest na stronę banku. Po dokonaniu płatności wraca do serwisu Akceptanta.
Cashbill dba o wygodę swoich klientów, dlatego też oferuje szereg usług dodatkowych przygotowywanych indywidualnie i specjalnie dla nich dedykowanych. Rozwiązania wspierające nie tylko księgowość, ale również usługi sieciowe oraz raporty i wymianę danych.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail