Tpay WooCommerce niezbędna wtyczka do płatności online

Tpay WooCommerce wtyczka – nareszcie rozwiązanie, na które czekałam!

Jestem absolutnie zachwycona tą wtyczką! Jest prosta, niesamowicie funkcjonalna i naprawdę dzięki niej pozbyłam się problemów, jakie napotykałam do tej pory przy pobieraniu opłat. A przy tym jest dziecinnie prosta w obsłudze i instalacji!

Dla tych, dla których nie do końca jest jasne, czym jest to cudo: chodzi o bramkę płatności, dzięki której możemy zintegrować nasz sklep internetowy, oparty na WordPress i WooCommerce, z systemem płatności Tpay.

A dodatkowo, oprócz wtyczki, otrzymałam super niskie prowizje do transakcji na koncie Tpay. To prawdopodobnie najlepsza aktualnie oferta. Tutaj dowiesz się jak płacić jedynie 1% od wszystkich transakcji Tpay →

Takiej oferty nie oferuje chyba żaden z pozostałych systemów płatności i to bez względu na wielkość obrotów!

Łatwa instalacja Tpay WooCommerce bez pomocy programisty

Jako osoba nie do końca technologicznie zaawansowana, byłam bardzo mile zaskoczona prostotą i funkcjonalnością całego rozwiązania. Po zakupieniu wtyczki Tpay WooCommerce, jej instalacja i aktywacja zajęła mi dosłownie moment, a nie należę do osób, które „czują” takie rzeczy, zazwyczaj potrzebuję pomocy innych osób przy wprowadzeniu nowych rozwiązań.

Niemniej jednak, w tym przypadku wszystko poszło jak z płatka, obejrzałam video WP Desk, w którym krok po kroku wyjaśniono, jak skonfigurować bramkę płatności po zakupie. Filmik trwa zaledwie kilka minut, ale to zupełnie wystarczyło, aby stworzyć szczegółowy i wyczerpujący przewodnik nawet dla takich laików, jak ja.

Każdy krok jest dokładnie objaśniony i pokazany, przy okazji na poziomie integracji, dostajemy mnóstwo dodatkowych wskazówek, które dla mnie okazały się niezwykle pomocne. Z perspektywy sprzedawcy, właściciela sklepu internetowego, od dawna poszukującego satysfakcjonującej wtyczki dla Tpay WordPress, mogę powiedzieć, że jestem, jako użytkownik, absolutnie usatysfakcjonowana i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Tpay WooCommerce zapewnia więcej konwersji i mniej porzuconych koszyków

Wtyczka Tpay Woocommerce rozprawiła się u mnie przede wszystkim z problemem, który pojawiał się w przypadku nieudanych zamówień. Do tej pory było tak, że w przypadku nieudanej płatności, zamówienie było automatycznie anulowane (traciłam na tym sporo pieniędzy, bo często klienci się zniechęcali i nie wracali już do zamówienia).

Tymczasem teraz, dzięki rozwiązaniu Tpay Woocommerce, mam po prostu w takich sytuacjach przekierowanie do ponownej płatności, co naprawdę bardzo ułatwia życie. Klienci też są zadowoleni, dostaję już sygnały, że widzą różnicę!

Wszystko działa, ale w razie potrzeby jest też wsparcie!

Z pełnym przekonaniem, więc polecam tę wtyczkę wszystkim osobom, które mają sklepy postawione na WordPress i, tak jak ja, do tej pory zmagały się z różnymi niedogodnościami przy płatnościach internetowych. Zapewniam Was, że po zainstalowaniu tej wtyczki większość problemów rozwiąże się samoistnie, natomiast w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mamy też do dyspozycji profesjonalny support ze strony WP Desk, więc w żadnym momencie nie jesteśmy pozostawieni samym sobie.

Dla mnie to było o tyle ważne, że, jak wspomniałam, nie jestem technologicznie zbyt samodzielna i bardzo sobie cenię takie poczucie bezpieczeństwa, że „w razie czego” wiem, gdzie zwrócić się o pomoc – każdy, kto prowadzi swój e-biznes, wie doskonale, jak ważna jest szybka reakcja w razie ewentualnej awarii.

Dlatego też, mimo, że wszystko działa bez zarzutu i nie miałam, póki co, żadnych problemów (naprawdę wtyczka jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze!), świadomość, że mam do dyspozycji support WP Desk, daje mi poczucie bezpieczeństwa i wiem, że nie muszę się stresować, że nagle coś przestanie działać.

Tpay WooCommerce to doskonały wybór dla nowego sklepu

Jestem naprawdę bardzo zadowolona – funkcjonalność wtyczki dla mojego sklepu przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Ponieważ sprzedaję dużo produktów wirtualnych (ebooki, ekursy, webinary), mogę korzystać z opcji zautomatyzowanej wysyłki po zaksięgowaniu płatności – dla mnie to naprawdę niesamowita oszczędność czasu i optymalizacja działań.

W każdym przypadku, księgowanie wpłaconych środków jest naprawdę błyskawiczne, co również niesamowicie ułatwia pracę, nawet przy wysyłce produktów fizycznych.
Muszę przyznać, że bardzo długo szukałam rozwiązania, które byłoby dobre dla mojej działalności (sprzedaję zarówno produkty materialne, jak i wirtualne) i trochę się bałam, jak wtyczka Tpay Woocommerce sprawdzi się u mnie.

Zależało mi na uproszczeniu codziennych działań, związanych z obsługą sprzedaży, i na oszczędności czasu, zwłaszcza, że przy tym miałam poczucie, że nie do końca do tej pory wykorzystywałam potencjał WooCommerce. Instalacja tej wtyczki to był strzał w dziesiątkę! Z czystym sumieniem polecam wszystkim!

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

[shopmagic_form id="3782" name=false labels=false doubleOptin]

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

[shopmagic_form id="3782" name=false labels=false doubleOptin]