„Najlepsze rozwiązanie na rynku! Polecam!” Tak mówią użytkownicy wtyczki Przelewy24

Wyjaśnialiśmy już, jak działają Przelewy24 i jakie opcje płatności umożliwiają. A teraz zobaczmy, co o tym serwisie sądzą klienci, którzy z niego korzystają. Poznaj opinie o Przelewy24.

Przelewy24 – opinie klientów

Z Przelewy24 korzysta blisko 50 000 firm oferujących sprzedaż produktów i usług przez internet. Jest to jeden z najpopularniejszych serwisów z usługami płatności mobilnych. Co więcej, oferuje najkorzystniejsze ceny opłat za transakcje. Klienci chwalą sobie ceny, łatwość konfiguracji oraz szybkość realizacji transakcji. Opinię o Przelewy24 i zestawienie cen różnych dostawców znajdziesz na przykład tu.

Porównując z ofertami PayU i Dotpay, Przelewy24 jest najatrakcyjniejszą opcją, dlatego ten serwis poleca się w szczególności mniejszym sklepom, z małymi obrotami i firmom dopiero wdrażającym opcje płatności mobilnych.

Przelewy24 WooCommerce

Sklepy, które chcą w prosty sposób nawiązać współpracę z Przelewy24, mogą to zrobić zarówno na stronie serwisu, jak i instalując wtyczkę Przelewy24 WooCommerce. To rozwiązanie cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ użytkownicy wtyczki otrzymują wsparcie oraz płacą niższe prowizje za transakcje.

Klienci, którzy skorzystają z wtyczki Woo Commerce, najczęściej mówią po prostu, że wszystko działa bez zarzutu, czyli tak jak powinno być. Podkreślają, że instalacja i wdrożenie różnych opcji płatności jest łatwe i poradzi sobie z tym każdy użytkownik z podstawową wiedzą o WordPress.

Wtyczka jak zwykle sprawdziła się w 100%. Wszystko czytelne, jasne i przejrzyste. 5 min. konfiguracji i wszystko śmiga jak należy. Polecam bardzo.

Klienci doceniają również to, że instalując wtyczkę Przelewy24 WooCommerce, nie tylko korzystają z wszystkich usług serwisu, ale również płacą niższe prowizje od transakcji. Wszystko dzięki temu, że twórcy wtyczki WP Desk wynegocjowali rabaty dla swoich klientów.

Wtyczka śmiga na stronie, rabat na prowizje ustawiony zgodnie z zapowiedzią z artykułu błyskawicznie przez ekipę Przelewy24. Super, że zaczęła działać „sama”, bez konieczności większej konfiguracji.

Twórcy wtyczki Przelewy24 WooCommerce pomagają w wyborze i konfiguracji, a na wszelkie pytania odpowiadają błyskawicznie. Klienci mają również do dyspozycji poradnik, który krok po kroku pokazuje, jak zainstalować wtyczkę. Pewnie dlatego w ostatnim czasie 100% klientów pozytywnie oceniło support WP Desk.

Wtyczka prosta w obsłudze, działa bez problemów. Niska prowizja w porównaniu do konkurencji oraz dobra komunikacja z supportem również w godzinach wieczornych. Polecam.

Zachęciły Cię pozytywne opinie o Przelewy24? To może wypróbujesz, jak będzie działać w Twoim sklepie online?

Jak skorzystać z wtyczki Przelewy24 WooCommerce?

Załóż konto na Przelewy24. Potem wróć na tę stronę Przelewy24 od WP Desk, kup wtyczkę i zainstaluj ją w swoim sklepie. Jeżeli masz jedną stronę, wystarczy plan roczny za 149 zł. Jeżeli prowadzisz wiele sklepów, wybierz wtyczkę, która będzie obsługiwać do 25 stron. Płacąc za rok z góry, masz 2 miesiące użytkowania gratis!

Jak skorzystasz z Przelewy24, nie zapomnij zostawić opinii! Każda uwaga i wskazówka klienta jest na wagę złota.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail