PayU WooCommerce – wtyczka do płatności internetowych w WordPressie

PayU WooCommerce, wtyczka jest przede wszystkim bramką płatności, której centralnym zadaniem jest integracja WooCommerce z systemem PayU.

Techniczne aspekty uproszczone do minimum

Mechanizm działania wtyczki oraz intuicyjny interfejs konfiguracji są nie lada zaletą dla szerokiego spektrum osób zawodowo związanych z branżą e-commerce – od menedżerów sklepów internetowych po osoby odpowiedzialne za bezpośredni kontakt z klientem i redakcje angażujących treści. Warto w tym momencie zadać sobie pytanie: co sprawia, że wspomniana wtyczka PayU WordPress jest tak ceniona przez różnych użytkowników o różnych osobowościach i zgoła odmiennym zakresie zainteresowań zawodowych?

Jednym z powodów jest niewątpliwie prosta i przejrzysta integracja z WooCommerce PayU Polska zarówno pod względem opisu bramki, konfiguracji dostępów, jak i automatycznych zwrotów, w przypadku gdy dana produkt nie spełnia oczekiwań klienta. Ponadto, wszystkie etapy konfiguracji zajmują jedynie kilka minut, a twórcy udostępniają przystępny podręcznik, który nie wymaga uprzedniej wiedzy programistycznej.

Funkcjonalność wywierająca wpływ na konkretne efekty biznesowe

Oczywiście opisywana wtyczka jest nie tylko praktycznym narzędziem usprawniającym działanie sklepu internetowego opartego na systemie WordPress. Plugin zapewniający szybkie i bezpieczne płatności jest elementem przyciągającym klientów do konkretnego sklepu internetowego. Sytuacje takie są znane z autopsji osobom, które osobiście prowadzą wirtualne sklepy. Doświadczeni eksperci w branży e-commerce są doskonale świadomi faktu, że płatności internetowe PayU są niezbędnym warunkiem do tego, by zaistnieć na tym dynamicznym i wymagającym rynku.

Osobiście spotkałem kilka osób, którym wspomniana wtyczka pomogła zwiększyć sprzedaż. Zapewne wpływ na taki stan rzeczy miały niższe prowizje za płatności online i karta kredytową realizowane w sklepach internetowych, które zaimplementowały narzędzie. Co istotne, analizowany PayU WordPress plugin jest na tyle wszechstronny, że obsługuje trzy kanały finalizowania sprzedaży, mianowicie płatności online, karty kredytowe oraz raty PayU. Ta wieloaspektowość przyczyniła się do tego, że opisywane rozszerzenie jest najpopularniejszą wtyczką płatności dystrybuowaną przez WP Desk.

Wtyczka PayU WordPress – spokojny sen przedsiębiorcy wartością bezcenną

O ile odczuwalne zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym można wyrazić liczbowo, tak święty spokój osoby odpowiedzialnej za swój e-biznes jest walorem, którego znaczenie objawia się w bardziej dyskretny sposób. Dzięki opisywanej wtyczce osoba prowadząca własny sklep internetowy może skierować całą swoją uwagę na sprawy mające konkretne przełożenie biznesowe bez zagłębiania się w żmudne czynności administracyjne. Wszystko to za sprawą faktu, że płatności WooCommerce są natychmiast realizowane, po sfinalizowaniu zamówienia status płatności zostaje automatycznie zaktualizowany, a dokonywanie zwrotów na rzecz klientów nie wymaga logowania do PayU.

Długoterminowa pomoc

Oczywiście projektanci wtyczki znają doskonale realia rynku i udostępniają swoim użytkownikom 3 pakiety (podstawowy, profesjonalny i agencyjny) dopasowane do konkretnych potrzeb. Bez względu na decyzję klient ma do dyspozycji rzetelne wsparcie techniczne. W praktyce jest to rzadko konieczne, ponieważ ten sprawdzony produkt sygnowany marką najpopularniejszej polskiej platformy z rozszerzeniami do WooCommerce (WP Desk) jest źródłem głównie pozytywnych doświadczeń.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail