PayU WooCommerce – wtyczka do płatności internetowych w WordPressie

Wtyczka PayU WooCommerce - płatności w sklepie na WordPress

PayU WooCommerce to wtyczka dla CMS WordPress, która jest przede wszystkim bramką płatności. PayU WooCommerce pozwoli Ci na przyjmowanie płatności online w sklepie na WordPress i WooCommerce. Zobaczmy, jak zintegrować wtyczkę PayU, WordPress i WooCommerce.

💡 Przejdź od razu do strony produktowej wtyczki dla WordPress – PayU WooCommerce od WP Desk. Aktywna subskrypcja wtyczki pozwoli Ci na płynne działanie płatności online w PayU w Twoim sklepie WordPress + WooCommerce 🚀!

PayU WooCommerce – wtyczka do płatności internetowych w WordPress

Wtyczka pod sklep na WordPress – PayU WooCommerce →

Uzyskaj też niższe prowizje na obsługę płatności przez PayU →

Spis treści

PayU, WordPress i WooCommerce

PayU to jeden z operatorów płatności online pozwalający klientom sklepu wybrać dogodną dla nich metodę płatności za zakupy w sklepie. Jeśli posiadasz sklep na WordPress i WooCommerce, możesz zintegrować się z PayU za pomocą wtyczki, aby rozszerzyć domyślne metody płatności w WooCommerce (przelew tradycyjny, czek, płatność za pobraniem).

Integracja z PayU oznacza nowe metody płatności w WooCommerce (w tym BLIK i płatność cykliczną).

Płatności cykliczne w WordPress - PayU WooCommerce

Techniczne aspekty uproszczone do minimum

Mechanizm działania wtyczki oraz intuicyjny interfejs konfiguracji są nie lada zaletą dla szerokiego spektrum osób zawodowo związanych z branżą e-commerce – od menedżerów sklepów internetowych po osoby odpowiedzialne za bezpośredni kontakt z klientem i redakcje angażujących treści. Warto w tym momencie zadać sobie pytanie: co sprawia, że wspomniana wtyczka pod WordPress – PayU WooCommerce jest tak ceniona przez różnych użytkowników o różnych osobowościach i zgoła odmiennym zakresie zainteresowań zawodowych 💡?

Jednym z powodów jest niewątpliwie prosta i przejrzysta integracja z WooCommerce PayU Polska zarówno pod względem opisu bramki, konfiguracji dostępów, jak i automatycznych zwrotów, w przypadku gdy dana produkt nie spełnia oczekiwań klienta. Ponadto wszystkie etapy konfiguracji zajmują jedynie kilka minut. Wtyczka posiada też przyjazną dokumentację, która nie wymaga uprzedniej wiedzy programistycznej 🙂!

Funkcjonalność wywierająca wpływ na konkretne efekty biznesowe

Oczywiście opisywana wtyczka jest nie tylko praktycznym narzędziem usprawniającym działanie sklepu internetowego opartego na systemie WordPress. Plugin zapewniający szybkie i bezpieczne płatności jest też elementem przyciągającym klientów do konkretnego sklepu internetowego 🚀.

Sytuacje takie są znane z autopsji osobom, które osobiście prowadzą wirtualne sklepy. Doświadczeni eksperci w branży e-commerce są doskonale świadomi faktu, że płatności internetowe PayU są niezbędnym warunkiem do tego, by zaistnieć na tym dynamicznym i wymagającym rynku 💪.

Osobiście spotkałem kilka osób, którym wspomniana wtyczka pomogła zwiększyć sprzedaż. Zapewne wpływ na taki stan rzeczy miały niższe prowizje za płatności online i karta kredytową realizowane w sklepach internetowych, które zaimplementowały narzędzie. Co istotne, analizowany PayU WordPress plugin jest na tyle wszechstronny, że obsługuje trzy kanały finalizowania sprzedaży, mianowicie płatności online, karty kredytowe oraz raty PayU. Ta wieloaspektowość przyczyniła się do tego, że opisywane rozszerzenie jest jedną z najpopularniejszych wtyczek płatności dystrybuowanych przez WP Desk ⭐.

Wtyczka WordPress – PayU WooCommerce – spokojny sen przedsiębiorcy wartością bezcenną

O ile odczuwalne zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym można wyrazić liczbowo, tak święty spokój osoby odpowiedzialnej za swój e-biznes jest walorem, którego znaczenie objawia się w bardziej dyskretny sposób. Dzięki opisywanej wtyczce osoba prowadząca własny sklep internetowy może skierować całą swoją uwagę na sprawy mające konkretne przełożenie biznesowe. Bez zagłębiania się w żmudne czynności administracyjne 🎉.

Wszystko to za sprawą faktu, że płatności WooCommerce są natychmiast realizowane, po sfinalizowaniu zamówienia status płatności zostaje automatycznie zaktualizowany, a dokonywanie zwrotów na rzecz klientów nie wymaga logowania do PayU. Wtyczka pozwoli Ci też na szybkie zwroty bezpośrednio z WooCommerce!

Długoterminowe wsparcie techniczne

Oczywiście projektanci wtyczki znają doskonale realia rynku i udostępniają swoim użytkownikom subskrypcje dopasowane do konkretnych potrzeb. Bez względu na decyzję klient ma do dyspozycji rzetelne wsparcie techniczne. W praktyce jest to rzadko konieczne. Ten sprawdzony produkt sygnowany marką najpopularniejszej polskiej platformy z rozszerzeniami do WooCommerce (WP Desk) jest bowiem źródłem głównie pozytywnych doświadczeń 🙂.

Wtyczka dla WordPress – PayU WooCommerce →

Zobacz wtyczki dla WordPress i WooCommerce →

 

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail