Przelewy24 WooCommerce WordPress wtyczka do płatności ineternetowych

One of the most popular and widely available WordPress plugins is the Przelewy24 WooCommerce plugin .


Przelewy24 plugin for WooCommerce

Lower fees for handling payments by Przelewy24
[/ box]

Przelewy24 WooCommerce makes it easy for the customer to pay for your products. Straight from your store’s website, after selecting the „Przelewy24” payment option, the customer is redirected to their website, where they make the payment by entering the appropriate information. Currently, they provide services to 216 banks, which is the broadest offer available on the Polish market. This application also allows you to pay directly with payment cards such as: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. In addition, BLiK payments are also offered.

Link to the report on Payment habits of Poles .

Po tym, jak klient dokona transakcji, otrzymujesz wiadomość potwierdzającą sumę, jaka wkrótce zostanie zaksięgowana na Twoim koncie. Dzięki temu masz gwarancję płatności i możesz efektywniej rozplanować wysyłki swoich produktów. Również klient otrzyma potwierdzenie transakcji od razu, co sprzyja szybkości dokonywania zakupów oraz wysyłki. Oszczędzi to Twój czas – będziesz mógł działać bez oczekiwania na bankowe przelewy! Sprzedawaj swoje produkty od razu, niezależnie od pory dnia i roku!

Przelewy24 w WordPress – bezpieczeństwo

Przelewy24 są oczywiście sposobem niezwykle bezpiecznym i chroniącym wszystkie dane kupującego. Jest to niezwykle ważne dla osób, które z ograniczonym zaufaniem podają numery swoich kart w Internecie – i z resztą słusznie – powstrzymują się od zakupów poprzez niesprawdzone bramki. Jest to usługa, której z czystym sumieniem można zaufać.

Przełomową możliwością oferowaną przez Przelewy24 jest opcja zakupienia karty pre-paid w kiosku i zapłacenia nią przez bramkę internetową.

Nie wszyscy wyposażeni są w karty płatnicze – wychodząc z otwartymi ramionami do potrzeb wszystkich, Przelewy24 utworzyły swoją linię kart przedpłatniczych, które można zakupić w poszczególnych punktach w Polsce. Następnie, przepisujesz dane z kupionej wcześniej karty w odpowiednią rubrykę i kończysz transakcję. W ten sposób, klienci, którzy nie życzą sobie wiązać się z żadnym bankiem, nadal mogą zapłacić za Twój produkt on-line.

Wiele usługobiorców usługi chwali sobie stabilność i bezawaryjność tego systemu. Nikłe są przypadki awarii systemu lub innych problemów utrudniających użytkowanie tego systemu. Jest to najpewniej jeden z najstabilniejszych produktów tego typu na naszym rynku.

Wyjątkową zaletą platformy jest możliwość uiszczenia opłaty aż w trzech walutach: złoty polskie (PLN), dolary amerykańskie (USD) a także euro (EUR). Jest to okazja na wyjście ze swoją ofertą do zagranicznych klientów bez obaw o komplikacje związane z międzynarodowymi transakcjami.

Przelewy24 stworzona na rynek Polski

W odróżnieniu jednak od PayPala, jest to aplikacja stworzona na rynek polski. Wieloletnia obecność tego produktu na rynku płatności sprawia, iż wtyczka Przelewy24 WooCommerce jest wykorzystywana przez potentatów Internetu, takich jak Onet, Multikino czy Skype – Twój sklep może być następny na liście partnerów, którzy zaufali usługom Przelewy24 WooCommerce!

The WP Desk team, as experts in the e-commerce industry, provides you with comprehensive help and support in matters related to the installation and operation of Przelewy24, so you do not have to worry about any doubts, which we will be happy to help you dispel. Also, designers of this product are not idle and in response to suggestions of service recipients, they prepare newer and more efficient updates.

Along with the galloping development of e-commerce, payment means such as Przelewy24 are also developing. Already today, the range of services is unrivaled, and the further development of online wallets and quick loans for online shopping will allow this plug to revolutionize the approach of customers to online payments.

Check how to get lower fees for servicing payments through Przelewy24 →

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail