Przelewy24 WooCommerce – wtyczka WordPress do płatności internetowych

Przelewy24 wtyczka dla WordPress i WooCommerce

Przelewy24 – integracja dla WordPress i WooCommerce. Sprawdź, jak dodać nowe metody płatności w Przelewy24 w WordPress i WooCommerce z wtyczką od WP Desk.

Spis treści

Co robi wtyczka Przelewy24 WooCommerce?

Przelewy24 WooCommerce ułatwia klientowi płacenie za Twoje produkty w sklepie na WordPress i WooCommerce. Po wybraniu opcji płatności „Przelewy24”, klient zostaje przekierowany do Przelewy24, gdzie wybiera metodę płatności, wpisuje odpowiednie dane i dokonuje płatności.

Obecnie Przelewy24 obsługują ponad 400 metod płatności, co stanowi jedną z najszerszych ofert w Polsce. Aplikacja ta pozwala także na bezpośrednią płatność kartami płatniczymi takimi jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Dodatkowo w ofercie dostępne są także płatności BLIK, Google Pay, Apple Pay czy raty ⭐. Przykładowy widok z Przelewy24:

Płatność BLIK w Przelewy24 dla sklepu internetowego WooCommerce

Nowe metody płatności dopasowane do rynku polskiego przez Przelewy24 wyświetlą się w formularzu zamówienia WooCommerce (dzięki wtyczce WordPress – Przelewy24 WooCommerce):

Przelewy24 WooCommerce - metody płatności

Po tym, jak klient dokona transakcji, otrzymujesz wiadomość potwierdzającą sumę, jaka wkrótce zostanie zaksięgowana na Twoim koncie. Dzięki temu masz gwarancję płatności i możesz efektywniej rozplanować wysyłki swoich produktów. Również klient otrzyma potwierdzenie transakcji od razu, co sprzyja szybkości dokonywania zakupów oraz wysyłki. Oszczędzi to Twój czas – będziesz mógł działać bez oczekiwania na przelewy tradycyjne! Sprzedawaj swoje produkty od razu, niezależnie od pory dnia i roku 🛒!

Zobacz raport NBP na temat zwyczajów płatniczych w Polsce.

 

Wtyczka Przelewy24 WooCommerce →

Obniż prowizje w Przelewy24 →

Przelewy24 w WordPress – bezpieczeństwo

Przelewy24 są oczywiście sposobem bezpiecznym i chroniącym dane kupującego 🔒. Jest to niezwykle ważne dla osób, które z ograniczonym zaufaniem podają numery swoich kart w Internecie – i z resztą słusznie – powstrzymują się od zakupów poprzez niesprawdzone bramki. Jest to usługa, której można zaufać.

Przełomową możliwością oferowaną przez Przelewy24 jest opcja zakupienia karty pre-paid w kiosku i zapłacenia nią przez bramkę internetową 💪!

Nie wszyscy wyposażeni są w karty płatnicze – wychodząc z otwartymi ramionami do potrzeb wszystkich, Przelewy24 utworzyły swoją linię kart przedpłatniczych, które można zakupić w poszczególnych punktach w Polsce. Następnie, przepisujesz dane z kupionej wcześniej karty w odpowiednią rubrykę i kończysz transakcję. W ten sposób, klienci, którzy nie życzą sobie wiązać się z żadnym bankiem, nadal mogą zapłacić za Twój produkt on-line przez Przelewy24 w Twoim sklepie na WordPress i WooCommerce ⭐.

Wiele usługobiorców usługi chwali sobie stabilność i bezawaryjność tego systemu. Nikłe są przypadki awarii systemu lub innych problemów utrudniających użytkowanie tego systemu. Jest to najpewniej jeden z najstabilniejszych produktów tego typu na naszym rynku.

Wyjątkową zaletą platformy jest możliwość uiszczenia opłaty aż w trzech walutach: złoty polskie (PLN), dolary amerykańskie (USD) a także euro (EUR). Jest to okazja na wyjście ze swoją ofertą do zagranicznych klientów bez obaw o komplikacje związane z międzynarodowymi transakcjami 🪙.

Sprzedaż w wielu walutach z Przelewy24 WooCommerce - wtyczka dla WordPress

Przelewy24 integracja WordPress/ WooCommerce dopasowana do rynku w Polsce

W odróżnieniu jednak od PayPala, jest to bramka płatności stworzona na rynek polski.

Wieloletnia obecność tego produktu na rynku płatności sprawia, iż wtyczka Przelewy24 WooCommerce jest wykorzystywana przez potentatów Internetu, takich jak Onet, Multikino czy Skype – Twój sklep może być następny na liście partnerów, którzy zaufali usługom Przelewy24 WooCommerce 🙂 !

Zespół WP Desk jako eksperci branży e-commerce zapewnia Państwu kompleksową pomoc i wsparcie w sprawach związanych z instalacją i obsługą Przelewy24 w WordPress i WooCommerce. W odpowiedzi na sugestie odbiorców usług przygotowują coraz to nowsze i wydajniejsze aktualizacje np. płatności cykliczne w Przelewy24, płatności BLIKIEM itd 🚀.

Wraz z galopującym rozwojem e-commerce rozwijają się także środki płatnicze takie jak Przelewy24. Już dziś wachlarz usług nie ma sobie równych, a dalszy rozwój portfeli internetowych i szybkich pożyczek na zakupy w Internecie pozwoli tej wtyczce zrewolucjonizować podejście klientów do płatności w Internecie.

Wtyczka Przelewy24 WooCommerce →


 

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail