Bramki płatności po angielsku do sklepu internetowego

Obsługujesz klientów zza granicy lub udostępniasz w sklepie płatności w obcych walutach? To z pewnością przydadzą Ci się bramki płatności w języku angielskim. Sprawdziliśmy, które bramki udostępniają realizację transakcji w tym języku.

Bramki płatności (ang. payment gateways) są wykorzystywane w celu przyspieszania realizacji transakcji płatniczych. Trudno nie zgodzić się z tym, że ich stworzenie istotnie zmieniło oblicze sprzedaży online. Dzięki nim klienci mogą bezproblemowo płacić za produkty i usługi z całego świata, a sprzedawcy błyskawicznie otrzymują środki na koncie. Dla niektórych firm (także polskich) koniecznością jest, by bramki płatności były po angielsku.

Bramki płatności dostępne w języku angielskim

Dotpay

Dotpay to jedna z najpopularniejszych bramek płatności w Polsce umożliwiająca szybkie przelewy, płacenie kartami, BLIK, płatności walutowe, płatności mobilne, raty online, oraz e-portfele. Serwis założono w Polsce w 2011 roku, a w 2018 roku został wykupiony przez skandynawską firmę Nets, która planuje w naszym kraju rozwijać rozwiązania płatności online.

To co wyróżnia Dotpay na tle innych tego typu serwisów, jest to, że by odbierać płatności nie trzeba mieć założonej działalności gospodarczej. Obecnie Dotpay dostępny jest nie tylko w języku polskim i angielskim, ale również niemieckim.

PayU

PayU jest jednym ze światowych liderów wśród rozwiązań płatniczych. PayU obecny jest w 18 krajach, akceptuje ponad 300 metod płatności i można go połączyć niemal z każdą witryną lub aplikacją. PayU to oczywiście bramka płatności dostępna w języku angielskim i obsługuje płatności w obcych walutach: euro, dolary, funty brytyjskie, korony szwedzkie, duńskie i norweskie.

Płacenie za zakupy w sklepach zagranicznych jest bezproblemowe, gdyż formalnościami związanymi z przewalutowaniem zajmuje się PayU. Sklep otrzymuje pieniądze w swojej walucie bazowej, nie prowadzi żadnych rozliczeń w różnych walutach, ani nie ponosi ryzyka zmian kursu. Posiadacz karty obciążony jest kwotą w swojej walucie.

Przelewy24

Przelewy24 to kolejny duży gracz na polskim rynku będący własnością poznańskiej Grupy DialCom24. Ta bramka również umożliwia wybór języków transakcji. Obecnie serwis oferuje transakcje w 5 językach: polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Serwis realizuje transakcje w ponad 50 walutach bez konieczności przewalutowania. Ciekawostką jest to, że jeżeli klienci płacą za zakupy zagranicznymi kartami, sklep otrzymuję 1% prowizji od każdej transakcji.

Tpay

Tpay to polski dostawca usług płatności, który jak na razie zapewnia najszerszy wybór płatności i obsługuje ponad 150 banków. Na rynku obecny jest od 2010 roku i zdobył zaufanie wielu małych i dużych firm, m.in. InPost i Carrefour. Serwis umożliwia szybkie płatności online, integrację z portfelami elektronicznymi (Google Pay, VISA Checkout, PayPal itp.) i oferuje realizację przelewów masowych. Tpay oferuje realizację transakcji w języku polskim, angielskimi i niemieckim.

PayPal

Dzisiaj PayPal jest takim samym standardem, jak karta kredytowa czy przelew, w związku z czym możemy śmiało używać tej opcji zarówno jako klienci, jak i jako sprzedający. PayPal to rewelacyjna opcja sprzedaży dla klientów zagranicznych, ponieważ możesz sprzedawać nie tylko w złotówkach i w Polsce, ale również w ponad 200 krajach i w 25 walutach. PayPal wspiera większość języków na świecie, więc bardzo dobrze się sprawdzi jako międzynarodowa bramka płatności.

Jeżeli chcesz wprowadzić w sklepie bramki płatności po angielsku, w zasadzie możesz skorzystać ze wszystkich opisanych wyżej usług. Każdy dostawca ma swoje plusy i minusy, i jeżeli nie wiesz, na którego się zdecydować, zobacz to porównanie bramek płatności. Przekonasz się, która spełni Twoje potrzeby.

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail

Ekskluzywne porady, triki i trendy bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą. Adres e-mail